ZLEWOZMYWAKI PODWIESZANE SINK MF MONTOWANE W BLACIE WIÓROWYM

To co było dotąd zarezerwowane dla droższych materiałów jak granit czy marmur, jest możliwe w blacie wiórowym. SINK MF to zlewozmywaki wpuszczane w blat z płyty wiórowej laminowanej w taki sposób, by powierzchnia między zlewem a blatem tworzyła jedną, idealnie gładką powierzchnię. Najnowszy produkt Manufaktury Łomży łączy komfort użytkowania i nowoczesny wygląd.

Brak połączeń gwarantuje łatwość utrzymania czystości, całość wygląda efektownie, a do tego jest niezwykle trwała i odporna na wilgoć. Co ważne, montaż w blacie wiórowym to dużo niższa cena niż w przypadku blatów z kamienia. Szukasz niebanalnych rozwiązań w kuchni? Zlewozmywaki podwieszane SINK MF to propozycja dla tych, którzy nie lubią kompromisów w urządzaniu domu.

STYLOWE I FUNKCJONALNE ROZWIĄZANIA COOKTOP MF

CookTopMF to nowa usługa oferowana przez Manufakturę Łomża polegająca na licowaniu płyty grzewczej na równi z blatem. Usługa ta jest poszerzeniem naszej dobrze znanej i wyróżnionej „Diamentem Meblarstwa 2021” usługi SINK MF.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy usłudze SINK MF możemy zaoferować klientom autorską usługę CookTopMF, która jest zwycięzcą nagrody „Diamentu Meblatstwa 2022”. Pozwala ona osiągnąć idealnie płaską powierzchnię blatu, która ułatwia sprzątanie i sprawia, że kuchnie wyglądają nowocześnie i stylowo.


PARTNERZY

  • arpamf
  • fenix
  • inoxa